KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13989002
nr 1398 9002
Gérard Titus-Carmel
(f. 1942), Frankrike
Etsning, Signerad, numrerad 91/100, daterad -74. Bladets mått: ca 75x56 cm, oramat löst blad
Gérard Titus-Carmel, fransk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 maj 2021
kl 18:48:46
19/5 22:13:56
100 kr
24/5 18:43:46
Gérard Titus-Carmel
Läs mer om Gérard Titus-Carmel